top of page
Ultimate GameSeat Gray 4k (side pose) (1

ULTIMATE Sprint

Tüm direksiyonlarla uyumlu

Formula 1 ve LMP yarış otomobili tasarımı ergonomik deri koltuk

Esnek olmayan Şese

Dört farklı renk seçeneği

Ayarlanabilir monitör ve TV sehpası

Klavye ve mouse standı

Kokpit standı

Renginizi Seçin

Ultimate Sprint Gray
Ultimate Sprint Red
Ultimate Sprint White
Ultimate Sprint Orange

Ultimate Sprint ile gerçek yarış heyecanını deneyimleyin. Bu ürün en sert ve zorlayıcı koşullar için uygun olarak tasarlanmıştır.

 

Yeni geliştirilmiş Patentli  karbon çelik sasi esnek değildir ve gerçekçi bir yarış deneyimi verecek şekilde tasarlanmıştır. 

 

Koltuk Diyaznı gerçek formula pilotunun oturuş pozisyonunda  tasarlanmıştır. Uzun saatler süren yarışlara uygun, rahat ergonomiktir. yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. 

Direksiyon sistemi oyuncunun ihtiyacı olan tüm pozisyonlarda kararlı ve çok kolay bir şekilde ayarlanır ve asla oyun esnasında esnemez. Aşrı kuvvetlere son derece dayanıklıdır. hafif ve sert alüminyum malzemeden üretilmiş bu direksiyon mekanizması tüm direksiyonlar ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.  

 

Pedal sisteminin  uzaklığı ve açısı ayarlanabilir ve çok kolay kilitlenebilir. Oyun esnasında pedal tablası en sert  ayak darbelerine ve maksimum fren kontrolüne uygun şekilde tasarlanmıştır. Her marka model pedal ile uyumludur. 

 

Şasi  üzerine monte edilmiş monitör standı En iyi görüş açısı ve oyun deneyimi için oyuncuya tüm ayarları yapabilme olanağı verir. 32’’ e kadar tüm monitörlere uyumludur

VESA 75x75 VESA 100x100 VESA 200x200 VESA 100x200 Ölçüler En Boy Yükseklik 

620mm 1715mm 810mm 

Ağırlık 51 kg 

Yük kapasitesi 130 kg 

bottom of page